Stuudio samm
JOOGA TUNNID STUUDIOS SAMM

Grupitundidesse on võimalik vabade kohtade olemaslolul liituda peale individuaaltundi.  Meie stuudios algab jooga teekond individuaalselt.

Individuaaltunnis saab õpetaja aimu õpilase tervislikust seisundist ja tema vajadustest. Õpetaja saab vajadusel kohandada asanaid, et hiljem grupitunnis oleks võimalik harjutusi turvaliselt kaasa teha. Kuna tunnid on juhendatud, siis eelteadmistega liitunud inimesel on kergem grupi tempoga ühinduda ning tunneb ennast tunnis paremini, sest põhitõdedega on juba tutvust tehtud.

JUHENDATUD TUNNID STUUDIOS SAMM

Meie stuudios toimuvad juhendatud grupitunnid ja individuaaltunnid. Võimalus ka omaharjutuseks. Grupitunnis on oluline, et igaüks lähtub asanate ehk jooga asendite võtmisel iseendast, õpetaja roll on sind juhendada ja vastavalt vajadusele Sind aidata.

GRUPID: Meil on tavaks kindlad grupid, nii on meil üheskoos kergem jooga harjutuste ehk asanatega edasi liikuda. Samas olema võimalusel paindlikud ja saad kohtade olemasolul tulla mõnda teise grupitundi. Jooga grupiga liitudes soovin Sulle pakkuda tuge jooga tee alustamiseks ja leidmaks endale soviva viisi enesearenguks läbi jooga.

Tunnis ei kasutata taustamuusikat, selleasemel kasutame enda hingamise rütmi ja õpime Ujiay hingamise teadllikku kasutamist. Asendid ehk asanad on ühendatud Vinyasadega, mis sanskriti keeles tähendab ühendust ja teadlikku üleminekut ühest asendist teise.
Me liigume tunnis selle poole, et tuua hingamine ja liikumine täielikku sünkroonsusesse. See aitab leida harmoonia keha ja meele vahel. Jooga tund arendab lisaks vastupidavust, jõudu, painduvust ja keskendumisvõimet. Jooga tunnil on maandav toime, mis aitab vabaneda pingetest ja stressist.

Joogas tund põhineb Ashtanga Vinyasa jooga süsteemile. Tunnid on kohandatud rühmatundide jaoks, vastavalt grupis olijate võimetele ja vajadustele.


Jooga tehnika põhitõed (Kursus) - Enne jooga tundidega liitumist soovitame läbida kursus. See kursus annab vajalikud teadmised enda harjutusega alustamiseks ja tundidega liitumiseks. Me õpime ära põhilised printsiibid, mis sinu harjutust edaspidi toetavad ja sujuvalt juhatab see sind sisse regulaarselt toimuvatesse tundidesse. (päikesetervitused, seisuasendid, istuvad asendid ja lõpuasendid) Kursused toimuvad 1-2 korda aastas.

Individuaaltund - Kui soovid jooga tundidega liituda, siis on võimalus kokku leppida individuaaltund. Õpetajal on võimalik selle läbi tutvuda õpilase eesmärkidega ning anda vajalikke instruktsioone ja asanate modifikatsioone.