Stuudio samm
Hea vana ja uus jooga sõber!

Oled oodatud meie jooga tundidesse. Me soovime pakkuda võimalikult individuaalset lähenemist ja sellepärast kohtume esmalt uute liitujatega individuaaltunnis.

Individuaaltunnis saab õpetaja aimu õpilase tervislikust seisundist ja tema vajadustest. Õpetaja saab vajadusel kohandada asanaid, et hiljem grupitunnis oleks võimalik harjutusi turvaliselt kaasa teha. Kuna tunnid on juhendatud, siis eelteadmistega liitunud inimesel on kergem grupi tempoga ühinduda ning tunneb ennast tunnis paremini, sest põhitõdedega on juba tutvust tehtud. 

Individuaaltundi on oodatud ka kõik grupitunni õpilased, selleks on meil ka kokku pandud paketid. See toetab Sinu praktikat ja aitab liikuda sügavamale endasse. Kirjuta individuaaltunni soovist õpetajale ja me saame leppida kokku sobiva aja.

Stuudios on olemas matid ja pleedid jooga harjutuse jaoks, aga võimalus võtta kaasa ja soovi korral stuudiosse jätta enda isiklik matt. Selga panna mugavad treeningriided, vajadusel kaasa võtta väike käterätt. Võimalus riideid vahetada ja peale tundi pesemas käia.

Võimalus on tulla stuudiosse ja teha omaharjutust (OH). Iseseisev praktiseerimine on väga tõhus ja koos seda teha on rõõm. Tule proovi!


Tundi tule 10 minutit varem. Juhul kui stuudios käib tund, siis siseneme vaikselt.
Tunnist puudumisest kindlasti teavitada esimesel võimalusel. Siis saab õpetaja pakkuda teisele õpilasele tunni järgi tegemiseks kohta.

Meil on kuupõhine kuutasu arvestus, mis kehtib ka siis, kui kõikides tundides kuu jooksul ei ole osaletud.
Kui sa enda tavapärases tunnis osaleda ei saa, siis vabade kohtade olemasolul saad selle järgi teha mõnes teises tunnis sama kuu jooksul.
Kui soovid enda kohast loobuda, siis sellest tuleb teatada 1 kuu ette. Jooksva kuu kohta kuulub kuutasu tasumisele.

Palume tasuda kuutasu iga kalendrikuu 10. kuupäevaks. Võimalus tasuda kuutasu kohapeal sularahas või ülekandega Deepdance OÜ arvelduskontole: SEB EE091010220210798228, selgitusse nimi ja  kuu, mille eest tasute, lisaks võimalus tasuda arve alusel. Palun kirjuta mulle kui soovid arvet.


Rohkema info jaoks helista 56844766