Stuudio samm

JOOGAT TUTVUSTAVAD TUNNID

Stuudio Samm – tasuta tutvustavad jooga tunnid

Võtame vastu uusi liikmeid jooga grupitundidesse! Sel keerulisel isolatsiooni ajal on eriti oluline võtta aega enda vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemiseks ning jooga sobib selleks ideaalselt. Saad ühineda otse kodust zoomi vahendusel  või piirangute taandudes tulla meie mõnusasse stuudiosse  Aparaaditehases.

19. aprill (esmaspäev) 17.45 - 19.00 ja 24. aprill (laupäev) 11.00 - 12.15 viime läbi joogat tutvustavad tunnid, mis on täiesti tasuta kõikidele soovijatele!

Tutvustavas tunnis osalemiseks ja lisainfo saamiseks kirjuta Evelynile et.tants@gmail.com. Palun anna ka teada, kas oled varem joogaga kokku puutunud.

Lisaks on meil proovinädal soodushindadega 26. – 30. aprill – võimalus tutvuda erinevate joogaõpetajate ja praktikantidega. Tunde juhendavad Ülle Põldmaa, Anu Hoop ja Mari Renno.

Proovinädala tunnid 1x 8. eurot, 3x 20 eurot. 
Tasuda enne tundi ülekandega Deepdance OÜ arvelduskontole: SEB EE091010220210798228, selgitusse nimi ja tund, mille eest tasute.
Meie tunniplaani ja muu tundidega seotud info leiad meie kodulehelt: www.stuudiosamm.ee

Kes soovivad joogaga jätkata ning selle vilju nautida ka edaspidi, saavad liituda maikuust juba kindlates grupitreeningutes, mille rõhk on individuaalsusel. Grupi suurus 8 inimest. Võimalus on kasutada töövõtja kompentsatsiooni läbi Stebby.ee või esitada arve.