Stuudio samm

LASTE JOOGA TARTUS APARAADITEHASES

Laste jooga tunnid on Kundalini joogal baseeruv tund, see on teadlikkuse jooga. Laste jooga tunnis me laulame mantraid, mängime mänge ja mediteerime, me ei võistle teineteisega ega arvusta teineteist. Meie tund pakub lastele kohta, kus neid kuulatakse, kus neil ei ole küljes eelarvamuse silte. Sellepärast laste jooga tund sobib kõigile lastele. Tunnis me saame kaasa nn tööriistu, mida keerulistel hetkedel lapsed elus kasutada saavad – nagu mediteerimine, kaitsemantrad, erinevad asanad, mängulised vahendid. Lastejooga annab lastele võimaluse õppida erinevate emotsioonidega ja tunnetega toime tulemist. Asanad arendavad laste füüsilist keha ja muudavad neid tervemaks ning elujõulisemaks. Jooga muudab ka lapsi teadlikumaks ja õnnelikemaks.


“If every 8 year old in the world is taught meditation, we will eliminate violence from the world within one generation.”  ~ Dalai Lama  

Laste jooga tundide toimumisaegdes tuleb sügisest ette muudatusi.  Hetkel jätkame loomehommikutega pühapäeviti, kus teeme ka laste joogat. Võimalik teha lastega ka individuaaltunde.
Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjutada Evelynile: et.tants@gmail.com